KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177613
nr 1417 7613
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Signerad, Kyrka. Olja på pannå, 53x44, yttermått inklusive ram: 64x55 cm
Kondition: färgbortfall
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:52:06
100 kr
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg